Direkt zum Seiteninhalt


Britská krátkosrstá bicolour
BSH 03 / BKH 03

barva očí

        

barva srsti
Srst této varianty by měla být bílá z jedné třetiny až jedné poloviny. Zbytek, tedy jedna polovina až dvě třetiny, je pak barevný. Barevná část se nachází v horní polovině těla, bílá část pak v polovině spodní. Žádoucí je symetrická kresba, nejlépe s obráceným písmenem V přes obličej a přední část hlavy. Přechod mezi barvami tak tvoří jakýsi závoj. Základní barva může být s tabby kresbou i bez ní. Mezi bicolours se vyskytují kočky jak s jednou, tak i se dvěma základními barvami. Těm druhým se pak lidově říká " májové kočky" a často mívají zřetelné červené a černé (či od těchto barev odvozené) skvrny. Čím více bílé, tím více obě barvy kontrastují. Bicolours se často párují mezi sebou, pro rozšíření linie se však mohou křížit i s kočkami bez bílých skvrn.

barva nosu a polštářků na tlapkách

růžová


ILAN-Cubicek Angels Shrlter - BSH d 03
www.angels-shelter.com
Bam Bam Katango - BSH d 03
www.facebook.com/christian.biasi.1nahoru« zpět na popis kresby BSH 02                    na popis další barvy želvovinová »


« zpět na přehled barev a kreseb »
zdroj: www.bkh-vincere.de (Züchterin Verhalen Silvia)
zdroj: Kniha-Britská kočka (Esther Verhoef-Verhallen)Copyright © 2010 - 2023 DaLiCats Webdesign - Libor Polyak und Daniel Kirilov ☎️ 00436502721977
Zurück zum Seiteninhalt